
Кремлівська верхівка не довіряє своїм гауляйтерам на тимчасово окупованих територіях України. Як повідомляє міський голова Мелітополя Іван Федоров, Москва надсилає своїх наглядачів, щоб ті слідкували за місцевими маріонетками.
У так званого очільника окупаційної адміністрації Запорізької області Балицького кілька тижнів тому з’явився наглядач з Челябінська. Нещодавно їх стало двоє: приєднався ще один з Красноярського краю.
"Це сигнал про те, що місцеві мешканці не погоджуються співпрацювати з рашистами з одного боку. А з іншого боку – це сигнал про те, що росіяни не довіряють гауляйтеру Балицькому, готуючи йому заміну", - заявив Федоров у коментарі, яке опублікував у своєму Telegram-каналі.
Також мер міста додав, що на тимчасово окупованій частині Запорізької області спостерігається ротація рашистів. У тому числі туди прибувають тисячі людей особового складу групи ПВК Вагнер та мобілізованих солдатів, натомість з Запоріжжя "виїжджають у "чорних пакетах", а також на лікування".
Ситуація в Мелітополі – що відбувалося останнім часом
У місті відбуваються судилища над українцями, котрі підтримують ЗСУ.
Росіяни примушують позбуватися українського громадянства тих, хто отримав російський паспорт.
10 лютого в Мелітополі і околицях міста було чутно вибухи – мова іде про влучання в пункти дислокацій рашистів.
Також очільник міста Федоров повідомляв, що окупанти готуються до оборони населеного пункту.