Андрій Длігач попередив про економічний бік мобілізації / колаж УНІАН, фото facebook.com/GeneralStaff.ua, кадр з відео

Нова масштабна хвиля мобілізації в Україні призведе до економічного колапсу в країні. Таку думку висловив доктор економічних наук Андрій Длігач в ефірі телеканалу "Прямий".

Він зазначив, що збільшувати витрати на армію понад нинішній рівень можна лише в тому випадку, якщо буде значне зростання економіки.

"Мобілізація більш ніж 15% чоловіків, які ще не мобілізовані, призведе до економічного колапсу в країні", — стверджує Длігач.

Відео дня

За його словами, ця межа чітко прорахована. Тому влада повинна віддати пріоритет "білому" бізнесу, який платить податки і має офіційні заробітні плати. Длігач підкреслює, що таким підприємствам потрібно надати можливість бронювати критично важливий персонал. Без цих заходів подальша мобілізація призведе до проблем в роботі підприємств і вдарить по економіці в цілому.

Мобілізація в Україні: останні новини

Як писав УНІАН, голова фракції "Слуга народу" в Раді Давид Арахамія заявив, що із законопроекту про мобілізацію приберуть пункт, що передбачає можливість арешту банківських рахунків ухилянтів. Однак будуть інші заходи примусу.

Також ми розповідали, що в армії неоднозначно ставляться до ідеї мобілізації колишніх і нинішніх ув'язнених. Зокрема військових насторожує перспектива того, що в армії можуть опинитися люди, які не відбули належне покарання за тяжкі злочини і не виправилися морально.

Вас також можуть зацікавити новини: