Олег Симороз обурився через таку недбалість ТЦК та СП / колаж УНІАН, фото twitter/SymorozOfficial, ua.depositphotos.com

У Києві працівники ТЦК та СП надіслали повістку ветерану війни та громадському активісту Олегу Симорозу, який втратив обидві ноги під час бойових дій. Про це він повідомив на своїй сторінці у соцмережі X

Військовий розповів, що повістку йому надіслав Деснянський ТЦК та СП, в якій йдеться, що відповідно до законів про військовий обов'язок та мобілізацію чоловік повинен з'явитися у військкоматі. За словами Симороза, його справа у цьому ТЦК має велику кількість різних військових документів. 

"І це попри те, що я пів року ходив туди, як на роботу і штамп у моєму військовому квитку про виключення з військового обліку ставили вони ж. Повістку, до слова, просто тупо приклеїли до квитанції за комуналку", - зауважив ветеран.

Відео дня
Повістка, яка надійшла на адресу військового / фото Олег Симороз
Документи Олега Симороза, в яких йдеться про зняття з військового обліку військовозобов'язаних / фото Олег Симороз

Чоловік додав, що нині перебуває за кордоном на протезуванні, проте після повернення він прийде до ТЦК.

"Без претензій, просто ця ваша імітація служби уже відверто підзадовбала. Якщо ви просто робите тупу розсилку навіть не дивлячись у справу особи, то давайте ми вас змінимо на онлайн-бот, а вас відправимо у бойові підрозділи, бо дивлюсь ви щось дуже втомились служити у теплому київському кабінеті…", - підкреслив Симороз.

Інциденти з помилковим надсиланням повісток

Як писав УНІАН, раніше на адресу померлого журналіста прийшла повістка. У документі вимагали з'явитися чоловіка, який помер, 20 квітня до ТЦК Оболонського району міста Києва для оновлення даних та проходження ВЛК. Водночас у самому військкоматі наголосили, що подібні випадки не є одиничними. 

Також повідомлялось, що Офіс генерального прокурора розпочав кримінальне провадження через "інцидент" із врученням повістки журналісту "Слідство.інфо" Євгену Шульгату після його розслідування. Йому вдалось з'ясувати, що дружина посадовця під час повномасштабної війни купила квартиру преміум-класу на Печерську в Києві за понад 25 млн грн.

Вас також можуть зацікавити новини: