ЗНО 2021 з біології - що потрібно брати на тестування / фото УНІАН

Сьогодні, 10 червня, в Україні відбудеться Зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) з біології. Взяти участь у ньому зареєструвалося 127 202 особи.

Умови допуску учасників ЗНО

Зовнішнє незалежне оцінювання 2021 року відбувається в умовах карантинних обмежень, запроваджених через коронавірус. Так, його учасники повинні дотримуватися соціальної дистанції та інших рекомендацій медиків.

Допуск учасників до пункту тестування здійснюватиметься з 9:50 і до 10:50. Його процедура передбачає проходження термометрії та ідентифікації учасників ЗНО. Вхід буде дозволено лише за наявності таких документів:

  • оригіналу Сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання;
  • паспорта або іншого документа, серію (за наявності) та номер якого зазначено у Сертифікаті;
  • запрошення-перепустки для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні, яке учасники мають самостійно роздрукувати з інформаційної сторінки.

Якщо учасник тестування запізниться або не зможе пред’явити оригінал Сертифіката чи документа, що посвідчує особу, його не допустять до пункту проведення ЗНО.

Що потрібно та заборонено брати на ЗНО

Читайте такожЗНО 2021 в Україні: коли будуть результати тестувань та як їх дізнатисяУчасникам ЗНО заборонено мати при собі будь-які засоби зв’язку, пристрої зчитування, оброблення, збереження та відтворення інформації, друковані та рукописні матеріали, що не передбачені процедурою тестування. Їх потрібно залишити у спеціально відведеному місці, на яке вкаже інструктор в аудиторії тестування.

Натомість абітурієнтам варто взяти із собою 2-3 ручки з чорнилом насиченого чорного кольору, пляшку з питною водою без етикетки та засоби індивідуального захисту, якими можна буде скористатися за потреби.

Як проходитиме ЗНО з біології

Сертифікаційна робота з біології містить 50 завдань. Зокрема: 38 тестів – з вибором однієї відповіді; 8 тестів – на встановлення відповідності ("логічні пари"); 4 тести – з вибором трьох правильних відповідей із трьох груп запропонованих варіантів відповідей.

Що можна та заборонено брати на ЗНО / фото УНІАН

Їх учасник ЗНО мусить виконати впродовж 150 хвилин. За правильне виконання всіх завдань можна набрати 82 бали.

Результат цього ЗНО буде зараховано як результат державної підсумкової атестації для учнів (слухачів, студентів) закладів освіти, які у 2021 році завершують здобуття повної загальної середньої освіти, й буде використано під час прийому до закладів вищої освіти.

ЗНО 2021 в Україні: як проходить