'Змагаймось за нове життя': вийшла загальнонаціональна кампанія про опір українців

Відеороликом поділився у своїх соцмережах президент України Володимир Зеленський, відзначивши: "Сотні тисяч наших людей захищають Україну від ворога. Мільйони – допомагають! Шукають усе необхідне для оборони, лікують і реабілітують після поранень, рятують після російських ударів, працюють заради України й українців. Саме в цьому наша міцність. Ми боремось за своє життя!".

Загальнонаціональна кампанія стартувала сьогодні в ефірі Національного Телемарафону "Єдині новини", її запустили за сприяння Офісу президента України та підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). 

"Це маніфест кожного українця, що пережив найважчу зиму у своєму житті.  Зиму без світла й тепла, під обстрілами. Зиму, у якій ми все одно не зламалися. І тепер, з приходом весни, розуміємо: якщо змогли пережити цю зиму – значить, зможемо впевнено далі рухатися до перемоги", – так описують ідею кампанії її автори – агенція [isdgroup].

У відео звучать рядки з поезії Лесі Українки: "Берімось краще до роботи, змагаймось за нове життя", – ці слова поетеса написала понад сто років тому. 

"Нині вони звучать особливо актуально, бо ми насправді вже не маємо жодного шляху назад. Ми працюємо, воюємо, живемо життя – бо ж ворог прагне саме це в нас зламати, нашу гідність, руйнуючи інфраструктуру й займаючись терором мирних міст", – кажуть в [isdgroup]. 

Героями двохвилинного маніфесту є звичайні українці, що попри будь-які намагання ворога зламати їх дух, продовжують гідно жити своє життя. Це, згідно задуму авторів, і є вкладом кожного та кожної у спільну перемогу. Вирощувати розсаду помідор у Херсоні, навіть якщо у твій двір може "прилетіти", фарбувати паркан на Чернігівщині, навіть якщо на ньому є сліди куль, далі проводити уроки у харківській  школі, де постійно є ризик ракетної атаки, влаштовувати дітям свято навіть у сховищах – все це приклади неймовірної стійкості та опору українців.

Зовнішня реклама зі слоганом та ключовими сценами відеоманіфесту буде розміщена в усіх регіонах України. Кожне зображення передає контраст життя і руйнування, спричинені росіянами, та, власне, перемогу життя.