Роналду зробив хет-трик у матчі "Ювентуса" і " Атлетіко / Reuters

Напередодні відбувся матч 1/8 фіналу Ліги чемпіонів УЄФА в якому італійський Ювентус (Турін) обіграв іспанський "Атлетіко" (Мадрид) і вийшов до чвертьфіналу турніру, обігравши суперника за сумою двох матчів - 0:2 та 3:0.

Два блискучих удару з "другого поверху" дозволили господарям зрівняти рахунок за сумою двох матчів, а пенальті в кінцівці поставив крапку в цьому протистоянні, нагадує офіційний сайт УЄФА.

Роналду має шанс виграти Лігу чемпіонів в четвертий раз поспіль і шостий в сумі. Крім цього португалець відзначився такими досягненнями:

Роналду зробив восьмий хет-трик у Лізі чемпіонів і повторив рекорд Ліонеля Мессі.

Чотири хет-трик Роналду зробив в плей-офф ЛЧ.

У плей-офф Роналду забив 63 м'ячі. На 23 більше, ніж найближчий переслідувач.

"Ювентус" 28 останніх домашніх матчах Ліги чемпіонів зазнав лише двох поразок.

Джорджіо К'єлліні - п'ятий гравець в історії "Юве", який провів за клуб 500 матчів.

"Атлетико" не забив у шести з восьми останніх гостьових матчів в Лізі чемпіонів.

"Ювентус" відігрався в Лізі чемпіонів після поразки в першому матчі вперше з 2006 року, коли в 1/8 фіналу був битий "Вердер" (2:3 на виїзді, 2:1 вдома). У всіх п'яти попередніх випадках після поразки 0:2 в гостях у першому матчі туринці незмінно вилітали.

Наступного суперника "Ювентус" дізнається в п'ятницю в 13:00 на жеребкування в Ньоні.