Юрій Коломоєць забив у Прем'єр-лізі вперше з травня минулого року / FootBoom

Матчем у Полтаві між «Ворсклою» та «Арсеналом-Київ» відкрився 29-й тур УПЛ. Гра завершилася перемогою полтавської команди – 2:0. Про це повідомляє офіційний сайт турніру.

На 6-й хвилині Юрій Коломоєць з передачі Павла Ребенка відкрив рахунок. Для Коломойця це перший гол з травня 2018 року. Денис Васін подвоїв перевагу господарів на 58-й хвилині.

Таким чином, «Ворскла» перервала 6-матчеву серію без домашніх перемог. Останній раз полтавчани перемогли на своєму полі у жовтні 2018 року.

На даний момент полтавська команда посідає 7-е місце (38 очок), "Арсенал-Київ" - на 11-й позиції (25 балів).

Ворскла – Арсенал-Київ 2:0

Голи: 1:0 – 6 Коломоєць, 2:0 – 58 Васін.

Ворскла: Ткаченко, Мартиненко, Сапай, Пердута, Шарпар, Чеснаков, Петрович, Габелок (Скляр, 54), Ребенок (Шехич, 70), Васін, Коломоєць (Ніколас Карека, 86).

Арсенал-Київ: Підківка, Башлай, Вакуленко, Дубинчак, Домбровський, Калитвинцев (Кадимян, 61), Ориховський, Мудрик (Ліпартія, 54), Танковський, Жичиков, Міссі-Мезу (Ковпак, 56).