Манчестер Юнайтед - Ліверпуль / REUTERS

У центральному матчі 9-го туру англійської Прем'єр-ліги "Манчестер Юнайтед" приймав лідера турніру "Ліверпуль". Зустріч завершилася внічию - 1:1.

Рахунок у матчі був відкритий на 37-й хвилині. Контратаку "МЮ" після прострілу Деніела Джеймса завершив Маркус Решфорд. При цьому атака починалася зі спірного фолу Скотта Мактоміная, який відбирав м'яч у Дівока Орігі. Після відеоповтору арбітри вирішили зарахувати взяття воріт.

"Ліверпуль" досить швидко забив у відповідь, але гол Садіо Мане було скасовано після відеоповтору - м'яч влучив у руку сенегальцю.

Відігратися мерсисайдцям вдалося лише на 85-й хвилині - Адам Лаллана замкнув простріл з лівого флангу.

"Ліверпуль" вперше в сезоні втратив очки. У команди Юргена Клоппа - 25 очок після дев'яти турів і перше місце. Перевага над "Ман Сіті" становить 6 очок. У "МЮ", який не зміг виграти в четвертому матчі АПЛ поспіль, в активі 10 очок і тринадцята позиція.

"Манчестер Юнайтед" - "Ліверпуль" - 1:1

Голи: Решфорд, 37 - Лаллана, 85

"Манчестер Юнайтед": Де Хеа, Янг, Магуайр, Ван-Біссака, Ліндельоф, Рохо, Фред, Джеймс, Мактомінай, Перейра (Вільямс, 90+4), Решфорд (Марсьяль, 84)

"Ліверпуль": Аліссон, Робертсон, Александер-Арнолд, ван Дейк, Матіп, Фабіньо, Вейналдум (Кейта, 82), Хендерсон (Лаллана, 71), Мане, Орігі (Окслейд-Чемберлен, 60), Фірміно

УНІАН раніше також повідомляв про те, що в Англії футболіст забив гол головою з центра поля.