Роман Зозуля знову забив головою / фото: albacetebalompie.es

Український нападник Роман Зозуля забив переможний гол за "Альбасете" у матчі проти лідера Сегунди (другого за силою іспанського дивізіону) "Кадіса".

На третій доданій до другого тайму хвилині Зозуля красивим ударом головою замкнув подачу з правого флангу. Цей гол став єдиним у матчі - 1:0.

Зозуля забив свій третій гол у поточному сезоні. Також на рахунку форварда одна гольова передача.

Завдяки цій перемозі "Альбасете" піднявся на друге місце в таблиці Сегунди. У команди в активі 22 очки після 13 турів, а відставання від "Кадіса" становить 9 очок.

Як повідомляв УНІАН, в минулому турі Зозуля своїм голом також приніс перемогу "Альбасете".