Безус допоміг Генту перемогти / фото: twitter.com/kaagent

Український півзахисник Роман Безус відзначився забитим голом у поєдинку 17-го туру чемпіонату Бельгії проти "Кортрейка".

Роман з'явився на полі в стартовому складі і на 13-й хвилині вивів гостей вперед. Надалі українець був замінений на 75-й хвилині. Остаточний рахунок на 61-й хвилині з пенальті встановив Оджиджа-Офоє - 2:0.

Для Безуса цей гол став четвертим в поточному сезоні. Всю гру в основному складі також провів ще один українець - захисник Ігор Пластун. Форвард Роман Яремчук залишився в запасі.

У турнірній таблиці чемпіонату Бельгії "Гент" займає третє місце і на одне очко відстає від "Стандарду".

УНІАН раніше повідомляв про те, що Яремчук забив 19-й гол за "Гент" у нинішньому сезоні.