Марта Костюк / btu.org.ua

У матчі першого кола тенісного турніру серії ITF, який стартував в австралійському Берні, 16-річна українка Марта Костюк, посіяна під третім номером, здобула перемогу над представницею Тайваню Чжан Кайчжень.

Гра завершилася з рахунком 6:3, 6:4 на користь Марти, повідомляє Великий теніс України.

У стартовому сеті Костюк двічі взяла подачу суперниці, програвши один свій гейм, а в другому вела 5:1 з двома брейками, після чого тайваньці вдалося скоротити рахунок до мінімального, але киянка все ж подала на матч у десятому геймі.

У другому колі Марта Костюк зіграє проти 17-річної китаянки Ван Сіюй.

Зазначимо, що Марта Костюк є чинною чемпіонкою турніру в Берні. Вона виграла ці змагання рік тому.