Дніпро обіграв по буллітам Динамо у черговому матчі регулярного чемпіонату УХЛ / uhl.ua

У середу, 20 лютого, відбулися два поєдинки регулярного чемпіонату УХЛ.

Донецький «Донбас» розгромив білоцерківський «Білий Барс» - 6:0, а херсонський «Дніпро» в серії буллітів здолав харківське «Динамо», повідомляє сайт турніру.

Команда Сергія Вітера - "Донбас" - закинула у ворота суперника дві шайби у кожному з періодів. У стартовій 20-хвилинці відзначилися Вадим Мазур та Олександр Костиков, після перерви Костіков оформив дубль, а ще одну шайбу на свій рахунок записав Андрій Денискін. У третьому періоді перевагу «Донбаса» в розгромну перетворили Сергій Кузьмик і Артем Пуголовкін.

«Донбас» зміцнив своє лідерство в турнірній таблиці регулярного чемпіонату. «Кременчук» знаходиться позаду вже на 5 очок, але при цьому має одну гру в запасі.

«Білий Барс» – «Донбас» 0:6 (0:2, 0:2, 0:2)

Шайби: 0:1 – Мазур (Коренчук) – 06:11, 0:2 – Костіков (Манукян) – 18:56, 0:3 – Костіков (Захаров, Дяченко) – 30:03, 0:4 – Денискін (Мостовий, Карпенко) – 32:07, 0:5 – Кузьмик (Коренчук) – 52:02, 0:6 – Пуголовкін (Костіков) – 59:36

У Херсоні в першій двадцятихвилинці господарі майданчика мали невелику перевагу, яка вилилася в закинуту шайбу – Іван Золотухін втік у контратаку і точним кидком відкрив рахунок у матчі.

У другому періоді відбулася протилежна ситуація – ігрову перевагу захопили харків'яни. Спочатку спрацювала комбінація між Чердаком і Олійником, що дозволило зрівняти рахунок. Після цього херсонці зуміли вийти вперед, проте ще до кінця другого ігрового відрізку матчу капітан «Динамо» Володимир Чердак знову зрівняв рахунок у матчі.

У третій двадцятихвилинці команди обмінялися взяттями воріт, проте вирішальну шайбу нікому так і не вдалося забити. Гра перейшла в овертайм.

Додатковий час також не виявив кращого в цьому поєдинку, команди чекала серія післяматчевих кидків. По буллітам перемогу виборола херсонська команда, а переможний кидок на свій рахунок записав Святослав Тимченко.

«Дніпро» – МХК «Динамо» Б 4:3 (1:0, 1:2, 1:1, 0:0, 1:0)

Шайби: 1:0 Золотухін, 2:50, 1:1-Олійник (Чердак), 24:49, 2:1 Дунаєв, 29:30, 2:2 Чердак 35:21, 3:2 Ромащенко, 48:32, 3:3 Чердак, 58:00; 4:3 Тимченко (вирішальний буліт)