Словенія - Україна - 85:84 / fbu.ua

У Любляні завершився останній матч кваліфікації чемпіонату світу з баскетболу-2019 за участю збірної України. Українська збірна програла Словенії в овертаймі - 84:85.

Про це повідомляє офіційний сайт турніру.

Українці втратили шанси на вихід у фінальну частину світової першості напередодні, у матчі з Чорногорією, тому в Любляні підопічні Євгена Мурзіна грали за честь своєї країни і спробували завершити відбірний цикл на позитивній ноті.

Словенська команда - діючий чемпіон Європи - сенсаційно займала останнє місце в групі і шанси на поїздку в Китай втратила ще раніше. Наші суперники спробували взяти реванш за грудневу поразку в Запоріжжі, і їм це вдалося.

Основний час гри завершився внічию завдяки влучному триочковому кидку гравця словенської збірної на останній секунді. В овертаймі з перевагою в одне очко перемога дісталася господарям.