Дніпро розгромив Крижаних Волков в першому матчі плей-офф / uhl.ua

Херсонський «Дніпро» розгромив київських «Крижаних Вовків» у першому матчі чвертьфінальної серії плей-офф Української хокейної ліги Парі-матч.

Гра завершилася з рахунком 1:7, повідомляє офіційний сайт ліги.

Вже в першому періоді багато чого стало зрозуміло в цьому матчі. «Дніпро» закинув три шайби, які на свій рахунок записали Микита Коваленко, Євген Зик і Дмитро Пугачов і зробили вагомий заділ для перемоги.

У другому періоді Іван Золотухін закинув четверту шайбу і змусив головного тренера «Крижаних Вовків» Миколи Сидорова замінити Віталія Власенка на Микиту Глотова.

До кінця періоду київська команда змогла відповісти одним голом, який в меншості оформив Олексій Овчинников.

Третій період вмістив себе ще три закинуті шайби «Дніпра». Дмитро Пугачов закинув ще двічі і оформив хет-трик, ще один гол на свій рахунок записав Андрій Жвачкін. Також відзначимо, що в третьому періоді після тривалої відсутності через травми на лід повернувся форвард «Дніпра» Олексій Янішевський.

Друга гра серії між цими командами відбудеться 5 березня в Херсоні.

В іншої чвертьфінальної серії зіграють харківське «Динамо» і «Білий Барс» із Білої Церкви.

УХЛ. Плей-офф. Перший раунд

«Крижані Вовки» – «Дніпро» 1:7 (0:3, 1:1, 0:3) серія - 0:1

0:1 – Коваленко (Жвачкін) – 02:16, 0:2 – Мова (Ромащенко, Бондаренко) – 06:20, 0:3 – Пугачов (Дунаєв, Бондаренко – бол.) – 12:24, 0:4 – Золотухін (Пугачов, Коваленко) – 23:38, 1:4 – Овчинников (Боронило – мен.) – 34:46, 1:5 – Жвачкін (Декало, Коваленко) – 40:56, 1:6 – Пугачов (Дунаєв) – 41:17, 1:7 – Пугачов (Ромащенко, Мова) – 46:28

Воротарі: Власенко (Глотов, 23:38) – Петров.