Леся Цуренко програла в третьому колі турніру в Індіан-Уелссі / j48tennis.net

Українська тенісистка Леся Цуренко не змогла подолати бар'єр третього раунду престижного турніру WTA категорії Premier Mandatory в американському Індіан-Уелссі.

У поєдинку з дев'ятим номером рейтингу WTA Аріною Соболенко з Білорусі українка поступилася у двох партіях з рахунком 2:6, 5:7. Про це повідомляє офіційний сайт турніру.

Поєдинок тривав 1 годину 23 хвилини. У першій партії на три брейки білоруски наша тенісистка відповіла одним. У другій партії боротьба вийшла більш впертою. Програючи з рахунком 2:5 і перебуваючи в одному геймі від поразки в матчі, Цуренко зуміла зрівняти рахунок - 5:5. І все ж кінцівка партії залишилася за фаворитом матчу, яка взяла вирішальне очко на подачі української спортсменки.

Варто зазначити, що для Цуренко це був 31-й матч у кар'єрі проти суперниці з топ-10. На рахунку Лесі вісім перемог над тенісистками з першої десятки рейтингу WTA.