Арнд Пайффер / REUTERS

Сьогодні в рамках чемпіонату світу з біатлону у шведському Естерсунді відбулася індивідуальна гонка серед чоловіків на дистанції 20 кілометрів.

Переможцем старту став німець Арнд Пайффер, який без промахів пройшов дистанцію за 52 хвилини і 42,4 секунди. Найближчого переслідувача, Володимира Ілієва, він випередив на 1 хвилину і 8,7 секунди.

Найкращий результат серед українців показав Віталій Труш, що посів 59-е місце. Він припустився 2 промахів на вогневих рубежах і відстав від лідера на 7 хвилин і 59,6 секунди.

По 6 промахів припустилися Руслан Ткаленко і Сергій Семенов - 65-е і 69-е місця відповідно. Нарешті, Артем Тищенко з 7 похибками показав 83-й результат.

Завтра, 14 березня, в рамках чемпіонату світу в Естерсунді відбудеться одиночна змішана естафета. Початок - о 18:10 за київським часом. Наступним чоловічим стартом стане естафета в суботу, 16 березня.