Жіноча збірна України з тенісу / фото sport.ua

Збірна України впевнено обіграла збірну Японії в рамках плей-офф Кубка Біллі Джин Кінг.

Матчева зустріч завершилася з рахунком 4:0 на користь України.

17 квітня відбулося ще два матчі. Еліна Світоліна з боєм обіграла першого номера збірної Японії Юкі Найто - 6:2, 4:6, 7:6 (7:3).

Відео опублікував Twitter Billie Jean King Cup.

Україна здобула дострокову перемогу, і поєдинок за участю Марти Костюк був скасований. Відбулася тільки парна зустріч, в якій Людмила і Надія Кіченок обіграли Сіхо Акіту і Хімарі Сато - 6:2, 7:6 (2).

Завдяки перемозі над Японією збірна України забезпечила собі місце в кваліфікації фіналу Кубка Біллі Джин Кінг (переможниці кваліфікації отримають путівку до фінальної частини турніру). Суперник української збірної стане відомий пізніше.

Кубок Біллі Джин Кінг: головне

• Раніше змагання називалися Кубок Федерації, але їх перейменували на честь знаменитої американської тенісистки і функціонерки.
  • Поєдинок між Японією і Україною повинен був відбутися в квітні 2020-го, але через світовий локдаун матч вдалося організувати тільки зараз.
  • Переможець матчу матиме право зіграти в кваліфікаційному раунді Кубка Біллі Джин Кінг, що в свою чергу дозволить потрапити у фінальну стадію змагань.