На Тернопільщині з початку року працевлаштовано 14 переселенців з Донбасу

12:38, 22 травня 2017
Тернопіль
54 0

Станом на 1 травня на обліку в обласній службі зайнятості перебуває 26 безробітних з числа переселенців, для яких продовжується пошук роботи. 

/фото УНІАН

На Тернопільщині з початку року працевлаштовано 14 внутрішньо переміщених осіб з тимчасово окупованих територій та районів проведення АТО.

Як повідомили УНІАН у прес-службі обласного центру зайнятості, один чоловік започаткував власний бізнес, отримавши одноразову допомогу по безробіттю для організації підприємницької діяльності. Шестеро осіб отримали роботу з компенсацією роботодавцям витрат на оплату праці. Стільки ж внутрішньо переміщених осіб проходили професійне навчання, після якого змогли працевлаштуватися.

Читайте такожНа Тернопільщині за 9 місяців зареєстрували понад 26 тисяч безробітних

Станом на 1 травня на обліку в обласній службі зайнятості перебуває 26 безробітних з числа переселенців, для яких продовжується пошук роботи. Серед них є вчителі, художники, слюсарі, психолог, кухар, фармацевт, медсестри, лікар-лаборант, електрогазозварник, економіст, швачка, технік з експлуатації устаткування газових об'єктів, інструктор-методист з фізичної культури і спорту.

Загалом у січні-квітні 2017 року послугами обласної служби зайнятості скористалися 56 внутрішньо переміщених осіб.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter