Сюжет дня : Бунт Степанова проти свого звільнення
Бунт Степанова проти свого звільнення

Президент України Петро Порошенко своїм указом від 6 квітня 2019 року відсторонив Максима Степанова від посади голови Одеської ОДА та призначив його першого заступника Сергія Паращенка виконуючим обов'язки голови ОДА. 

У свою чергу Степанов відмовився залишати посаду голови Одеської ОДА, назвавши незаконним указ Порошенка про відсторонення. Зокрема, як зазначив Степанов, звільняти і призначати голів адміністрацій президент може винятково за поданням Кабміну. 

При цьому Степанов підтвердив, що йому було «зроблено пропозицію» написати заяву за власним бажанням, а також натякнув, що причиною звільнення стало те, що в області «погано прголосували» за Порошенка у першому турі виборів президента України.

Максим Степанов був призначений на посаду голови Одеської ОДА в січні 2017 року, він змінив на цій посаді Міхеїла Саакашвілі. До цього Степанов очолював держпідприємство «Поліграфічний комбінат «Україна» по виготовленню цінних паперів».

Новини про бунт голови Одеської ОДА Максима Степанова проти свого звільнення

завантаження...

Чи подобається Вам сайт?
Залиште свою думку

+
Погоджуюся
Продовжуючи переглядати www.unian.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом , і погоджуєтеся c Політикою конфіденційності