этот материал доступен на русском

Етикет, жести, заборони: що потрібно знати перед поїздками в різні країни (відео)

18:18, 18 січня 2019
Лайфхаки
748 0

Перед тим, як їхати в іншу країну, варто вивчити кілька неписаних правил, які відображають культуру та традиції того чи іншого народу. Не дотримуючись їх, ви можете образити когось чи потрапити в халепу.

Наприклад, для французів правила етикету за столом дуже важливі. У тамтешніх ресторанах не прийнято швидко їсти та сьорбати. А от у Китаї прицмокування під час їжі вітається. Плямкання означає, що вам смачно: чим голосніше – тим краще.

Німці – дуже пунктуальна нація, тому приходьте на зустріч вчасно. Навіть 5-хвилинне спізнення сприймається, як образа та неповага. Тоді як в Іспанії нормально спізнюватися навіть на ділові зустрічі. Врахуйте це і не ображайтесь, що іспанці приходять на півгодини-годину пізніше.

Читайте такожКанікули для тварин: де можна залишити домашніх улюбленців на час відпустки (відео)

В країнах Середнього Сходу не використовуйте жест «палець вгору». Там він означає непристойну образу, тому є ризик нарватися на неприємності. У Японії користуватися носовичком в громадських місцях – моветон. Якщо у вас застуда, намагайтеся приховувати хворобу від оточуючих.

З алкоголем в Еміратах не жартують – розпивання на вулиці карається тюрмою. Також в ОАЕ забороняється фотографувати місцевих жінок та торкатися їх. Тому радимо бути уважними перед подорожами та поважати культуру країни, до якої їдете.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter