Берлінський аеропорт Шенефельд змінив назву / фото REUTERS

Аеропорт Берліна Шенефельд (Flughafen Berlin-Schönefeld), що спеціалізується на обслуговуванні лоукостерів, 25 жовтня 2020 року змінив назву на Термінал 5 аеропорту Берлін Бранденбург (Flughafen Berlin Brandenburg Terminal 5).

Читайте такожСтала відома дата відкриття мега-аеропорту в Берліні

Як повідомляє avianews.com, це сталося в рамках підготовки до відкриття найбільшого нового аеропорту німецької столиці, з яким Шенефельд має спільний аеродром.

Одночасно з цим змінився IATA-код, який відображається в системах бронювання. Замість SXF тепер в них вказується BER.

За даними аеропорту Берлін Бранденбург, в терміналі 5 як і раніше будуть обслуговуватися багато авіакомпаній, які літали в Шенефельд. Серед них Ryanair, Wizz Air і Pegasus Airlines.

При цьому літаюча в Берлін МАУ в листопаді перейде з аеропорту Тегель, який влада закриє в найближчі дні для рейсів з пасажирами, в новий термінал 1 аеропорту Берлін Бранденбург.

У Термінал 1 і термінал 5 нового аеропорту Берліна вже зараз можна дістатися регіональними поїздами, міською електричкою або міськими автобусами. Також між терміналами курсують автобуси-шатли і міська електричка.

Інші новини авіакомпаній

Читайте свіжі новини туризму, шукайте ідеї для подорожей і дивіться мальовничі фото з усього світу на Телеграм канал УНІАН.Туризм.