В Італії обмеження на поїздки триватимуть з 21 грудня і до 6 січня \ фото REUTERS

Уряди Італії та Іспанії обмежують внутрішні пересування між містами на період Різдва і Нового року. Завдяки цим обмеженням урядовці хочуть запобігти зростанню кількості інфікувань коронавірусом.

Читайте такожВ Італії пропонують заборонити подорожі між регіонами на різдвяні свята

Так, в Італії обмеження на поїздки триватимуть з 21 грудня і до 6 січня. Відповідне рішення ухвалив уряд країни. Зокрема, громадянам країни заборонять поїздки між регіонами Італії. Людям не можа буде їхати навіть до власних будинків на узбережжі чи в горах, а також відвідувати родичів, які живуть в інших містах. Винятки будуть лише для поїздок на роботу, через стан здоров'я та у разі надзвичайних ситуацій. Водночас повертатися до свого основного місця проживання можна буде, передає "Німецька хвиля".

При цьому обмеження стануть ще жорсткішими 25 і 26 грудня та 1 січня 2021 року. В ці дні італійці повинні будуть залишатися у своїх містах та громадах. Тоді також діятимуть винятки для роботи чи надзвичайних ситуацій.

Таким чином Рим хоче запобігти зростанню кількості інфікувань з огляду на побоюванння "третьої хвилі" коронавірусу у січні-лютому 2021 року.

В Іспанії також обмежують пересування на період зимових свят. Напередодні увечері уряд Іспанії також ухвалив рішення про жорсткіші обмеження на пересування в країні на період з 23 грудня по 6 січня. В цей час людям дозволять залишати свій регіон та перетинати регіональні межі лише для зустрічей з близькими членами родини та друзями. Також будуть винятки для поїздок на роботу та до лікаря. Максимальну кількість учасників 24, 25 та 31 грудня та 1 січня збільшать від шести до десяти людей включно з дітьми.

Крім того, на Святвечір та Новий рік перенесуть початок дії комендантської години на 1:30 ночі. Наразі вона діє практично по всій країні з 23:00 до 6:00 години, при цьому керівники регіонів можуть змінювати її часові рамки.

Коронавірус в Іспанії та Італії

Загалом в Іспанії нараховується більше 1,6 млн заражень коронавірусом, з яких більше 45,7 тис. - це смертельні випадки. Останніми тижнями ситуація з коронавірусом в країні покращується. Із середини листопада кількість заражень на 100 тис. жителів протягом семи днів зменшилася з більш ніж 200 до 102.

З початку епідемії в Італії загалом підтвердили понад 1,6 млн заражень коронавірусом, з них більше 57 тис. смертей.

Читайте свіжі новини туризму, шукайте ідеї для подорожей і дивіться мальовничі фото з усього світу на Телеграм канал УНІАН.Туризм.