Наєв побував на позиціях військових / Скріншот

Командувач Об’єднаних сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв оглянув стан укріплень та поспілкувався з бійцями, які стоять на сторожі столиці України та Північного напрямку.

Про це повідомляє прес-служба Командування об'єднаних сил ЗСУ.

За словами Наєва, у тих місцях, куди ще навесні ступала нога противника, нині знаходяться більш посилені рубежі оборони.

"Обстановка у Північній операційній зоні залишається контрольованою Збройними Силами, іншими військовими формуваннями та правоохоронними органами. Керівники військових угруповань є досвідченими бойовими генералами. Всі командири від сержанта і до генерала виконують покладені на них завдання з високим рівнем відповідальності", – наголосив генерал-лейтенант.

Як повідомив командувач Об’єднаних сил ЗСУ, у ході безпосередньої роботи у військах військовим частинам, підрозділам та безпосередньо особовому складу надається дієва допомога у вирішенні всіх необхідних питань щодо підвищення стійкості оборони.

"На державному кордоні України підрозділами Державної прикордонної служби та підрозділами Збройних Сил України виконуються завдання з підвищення стійкості оборони, зокрема облаштовуються інженерні загородження та оборонні рубежі. Весь комплекс заходів націлений на підвищення готовності наших військ. Своєю чергою підрозділи контрдиверсійної боротьби постійно відпрацьовують питання щодо своєчасного виявлення загроз з будь-якого напрямку", – зазначив Наєв.

Вас також можуть зацікавити новини: