РФ не може різко загострити ситуацію на жодному напрямку в Україні, тому завдає масованих ракетних ударів, поділився думкою експерт / фото УНІАН

Російська Федерація в Україні на жодному напрямку не може різко загострити ситуацію, але здатна завдавати масований ракетний удар, чим і займається.

РФ спеціально застосовує проти української держави ракети дальнього радіусу дії, щоб залякати всю країну, розповів військовий експерт - полковник запасу Олег Жданов в ефірі проекту Freedom.

"Річ у тім, що Росія не може на сьогодні на лінії фронту ні на одному напрямку різко ескалувати ситуацію, у них вже не вистачає сил, тому завдати масований ракетний удар вони ще можуть, і ось що вони й роблять...", - сказав співрозмовник.

Полковник додав, що РФ, запускаючи ракети дальнього радіусу дії, намагається зломити українців як націю, щоб Київ погодився на переговори й прийняв "ту капітуляцію, яку пропонуватиме Російська Федерація".

Нагадаємо, 26 червня Росія обстріляла в Києві цивільну інфраструктуру - ворожі ракети у Шевченківському районі влучили у багатоповерхівку та дитячий садок. У результаті ракетних ударів загинула одна людина, а шість осіб постраждали.

Крім того, РФ випустила ракети по Черкаській області, загинув залізничник, який перебував на чергуванні.

Вас також можуть зацікавити новини: