Володимир Путін / фото ua.depositphotos.com

Військовий експерт Олександр Мусієнко прокоментував інформацію ЗМІ про виведення з Севастополя у  Чорне море всіх підводних човнів РФ.

Свою думку з цього приводу він озвучив у сюжеті ТСН.

"Це означає те, що означало і раніше – може збільшуватися ризик ракетних атак. У них по чотири ракети "Калібр". За великим рахунком, це не змінює ситуацію. Ми вже таке проходили. Цих човнів не стало більше і ракет на них теж", – зазначив експерт.

За його словами, максимальна кількість ракет, яке може перебувати в Чорному морі на кораблях і підводних човнах РФ, – від 40 до 50.

Крім того, Мусієнко прокоментував недавню заяву міністра оборони України Олексія Резнікова про нову фазу війни та про те, що найближчі тижні на фронті будуть складними.

"Зараз війна на тій стадії, коли потрібно зупинити противника, завдати йому серйозних втрат та після цього створити відповідне тло для переходу у контрнаступ, – зазначив експерт. – Зараз потрібно відбити всі атаки... Противнику не дають просуватися і досягати ті цілі, які вони, я думаю, хотіли реалізувати вже кілька тижнів тому. Ефективне стримування триває. Ситуація стабільна, контрольована, але непроста".

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що російські кораблі продовжують перебувати в повній бойовій готовності в Чорному морі. Сумарно на їх борту є не менше 30 крилатих ракет.

Вас також можуть зацікавити новини: