Росіяни розстріляли запас ракет, залишилося близько 30% / фото Міноборони Російської Федерації скандер " / Міноборони Російської Федерації / Facebook

Окупанти розстріляли майже весь запас своїх високоточних ракет.

Про це заявив журналіст-розслідувач Bellingcat Христо Грозэв в ефірі "Україна 24".

За оцінкою, озвученою Грозєвим, росіяни витратили більш як 2/3 своїх ракет.

Відео дня

"Поки у них залишаються приблизно 30% від того, з чим вони почали війну, саме серед цих (високоточних - УНІАН) ракет", - зазначив він.

За його словами, РФ здатна самостійно виробляти такі ракети, але при цьому цикл виготовлення такої ракети – близько місяця.

Також кількість персоналу, який вміє керувати такими ракетами, у Росії обмежена, наголосив журналіст.

"Тут ще й питання - хто працює з цими ракетами. Ресурс, який вміє ці ракети направляти, він теж обмежений. Це ... Наша розвідка показує, що це приблизно 30-40 осіб. Україна ж працює не тільки над знищенням й збиванням ракет, а працює і над виявленням цих людей, які можуть ці ракети програмувати. Тому я не здивуюся, якщо у Росії закінчиться не тільки hardware, але і software", - прокоментував Грозєв.

Раніше агентство Reuters з посиланням на американських чиновників повідомило, що Сполучені Штати оцінюють, що Росія стикається з відмовою до 60% високоточних ракет, які вона використовує для нападу на Україну.

За оцінками Пентагону, станом на кінець березня, Росія випустила по Україні понад 1370 ракет.

Вас також можуть зацікавити новини: