Війська РФ окупували Сєвєродонецьк / фото REUTERS

Виведення ЗСУ їз Сєвєродонецька - це правильне рішення, яке було ухвалено виходячи з військової доцільності. Українські захисники перейшли на більш вигідні для оборони рубежі і для використання своїх переваг.

Таку думку висловив військовий експерт Сергій Грабський в ефірі Радіо НВ.

"Рішення було ухвалено, і я вважаю, це було правильно. Я неодноразово говорив, що ми не будемо чіплятися за кожен клаптик землі і будемо виходити з системи військової доцільності. Тобто Сєвєродонецьк як об'єкт виконав своє завдання. Розуміючи те, що противник, незважаючи на шалені втрати, не зважаючи на нестачу персоналу, озброєння і бойової техніки, шалено продовжує збирати (сили) і наступати в цьому напрямку... Було ухвалено рішення перейти на більш захищені позиції. Якими будуть ці позиції - час покаже, але таке рішення є", – зазначив він.

Експерт акцентував, що Україна протистоїть серйозному ворогові та повинна використовувати всі свої переваги на цій війні.

"Ще раз підкреслюю, відхід це такий же маневр, передбачений військовими статутами, бойовими статутами, як і наступ, Обхід і оточення. Тобто, нічого дивного в цьому немає. Це війна", - додав Грабський.

Раніше повідомлялося, що 24 червня стало відомо про наказі ЗСУ залишити розбиті позиції в Сєвєродонецьку і відійти на більш укріплену територію.

Сьогодні мер міста оголосив, що російські окупанти повністю захопили Сєвєродонецьк.

Вас також можуть зацікавити новини: