Так зараз виглядає одна з вулиць Маріуполя / фото Петра Андрющенка

В оточеному російськими терористами Маріуполі частково з'явилися вода та електроенергія.

Про це пише у себе в Телеграм-каналі радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко.

Він також показав, як зараз виглядає одна з вулиць міста. Вода очікувано з'явилася на дорогах через прориви, для ремонту потужностей в окупантів немає.

"Електрика з'явилася в інфраструктурних об'єктах, зокрема, в лікарні №2 і в гуманітарних штабах. Потужності електрики критично не вистачить, її достатньо для ілюзії покращення", - повідомив Андрющенко.

За його словами, систему каналізації так і не запущено. Тому слідом за водою на тротуарах очікується вихід каналізації назовні. 

"Також за відсутності очисних споруд, швидше за все, окупанти дійдуть до прямого скидання нечистот прямо в море", - йдеться в повідомленні радника мера Маріуполя.

Окупація Маріуполя - що відомо

Російські війська оточили Маріуполь в перші дні широкомасштабного вторгнення в Україну.

16 березня російський літак скинув бомбу на будівлю драматичного театру в Маріуполі, де переховувалися сотні мирних жителів. Уламками завалило вхід в бомбосховище. Під завалами загинуло близько 300 осіб.

1 травня почалася евакуація цивільних, які ховалися в бомбосховищі на "Азовсталі".

3 травня російські окупанти почали штурмувати завод. Ворог застосовував бронетехніку і танки, намагався висадити десант за допомогою катерів і залучив величезну кількість піхоти.

8 травня на брифінгу з території заводу "Азовсталь" офіцер розвідки управління полку "Азов" Ілля Самойленко заявив, що бійці не отримують ніякої допомоги і залишилися з ворогом один на один. Він також додав, що бійці не мають наміру здатися в полон і будуть вести бойові дії до останнього.

При цьому російські окупанти намагаються приховати справжню кількість загиблих у Маріуполі. Радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко повідомив, що "пакети з тілами загиблих продовжують вивозити тракторними лафетами".