Субота,
21 жовтня 2017
Наші спільноти

Вже не Путіна: колишня перша леді Росії змінила прізвище (документи, фото)

Внаслідок проведеного розслідування з'явилися нові факти про життя Людмили Путіної, екс-першої леді РФ, після розлучення.

1tvnet.ru
Екс-перша леді РФ тепер Очеретна / 1tvnet.ru

Про це повідомив співробітник відділу розслідувань Фонду боротьби з корупцією (ФБК) Георгій Албуров, посилаючись на дані розслідування "Собеседника".

Зокрема, стало відомо, що Людмила змінила прізвище і провела певні операції з нерухомістю.

Так, Алабуров опублікував довідку на квартиру Путіних у Пітері:

alburov.ruОчеретный / ruscenter.ru
alburov.ru Це та сама квартира на 2-й лінії Василівського острова, яку Путіни отримали в січні 1995 року. Цю ж адресу Путін вказав при створенні кооперативу "Озеро", зазначає співробітник ФБК. alburov.ru Алабуров повідомив, що 24 серпня 2015 року квартира перейшла Людмилі Олександрівні Очеретній, чиє ім'я та по батькові, а також дата і місце народження співпадають з даними Людмили Путіної. Тобто, судячи з усього, колишня перша леді Росії змінила прізвище. Читайте такожЙмовірного зятя Путіна зарахували до доларових мільярдерів Як з'ясував "Собеседник", новий паспорт (серія: 45**, №8888**) на прізвище Очеретна жінка отримала 2 лютого минулого року безпосередньо в Управлінні Федеральної міграційної служби у Москві, а не в традиційному для таких випадків територіальному органі ФМС, що зайвий раз наголошує на її особливому статусі. Зазначається, що прізвище Очеретний має голова правління Центру розвитку міжособистісних комунікацій, яким опікується екс-Путіна. Ось тільки Артуру Очеретному немає ще й 38, звертає увагу видання, в той час як Людмила Очеретна старша від нього на 20 років. Колишня дружина Путіна змінила прізвище і можливо вийшла заміж При цьому на письмовий запит – чи пов'язують його самого (або когось із членів його сім'ї) з колишньою дружиною президента РФ якісь особисті стосунки – Артур Очеретний відповідати з певних причин не став. Артур Очеретний / ruscenter.ru
Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку