П'ятниця,
22 вересня 2017
Наші спільноти

У Бундестазі виступили за тиск на РФ для проведення виборів на Донбасі за українським законодавством

Член партії Бундестаґу «Союз 90/Зелені» Мануель Саррацін наголосив, що Україна також повинна виконувати положення Мінських угод.

REUTERS
REUTERS

Як передає кореспондент УНІАН, про це Саррацін сказав на прес-конференції у Києві.

"Було б дуже і дуже прикро, якби з огляду на правову позицію законодавців, авторів Конституції не вдалося створити правові умови для проведення виборів на Донбасі", - заявив Саррацін.

При цьому він сказав, що на його думку було б добре створити ситуацію для Росії, "за якої б вона була зобов'язана уможливити вільні, чесні і безпечні вибори, які - і це передбачено у Мінських угодах - мали б відбутися за українським законодавством".

Путін і Меркель обговорювали вибори на Донбасі за узгодженим з представниками окупованих районів законодавством

"Але звичайно не слід нехтувати і громадською думкою, яка є важливою у вашій країні, але і яка є важливою у спілкуванні з нашими громадянами у Німеччині, і нашими європейськими партнерами, коли ми можемо сказати про те, що Україна зі свого боку створює усі передові умови для того, щоб виконати свої зобов'язання, передбачені Мінськими домовленостями", - сказав Саррацін.

Гройсман: цей парламент ще дуже далекий від позачергових виборів

Він пояснив, що "це був би найважливіший і найвагоміший аргумент, який би зміг би переконати наших партнерів, і наших громадян у Німеччині в доцільності продовження санкцій".

При цьому член Соціал-демократичної партії Німеччини (СДПН) Норберт Шпінрат наголосив, що в його країні ніхто не наважиться судити про ситуацію в Україні здалеку. Він зазначив, що дуже важливо особисто відвідати Україну, поспілкуватися з людьми і скласти уявлення про те, яке становище в цій країні.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку