Понеділок,
25 вересня 2017
Наші спільноти

Університети Кельна і Бонна відкриють центр досліджень Східної Європи

Німецькі університети міст Кельна і Бонна відкриють спільний центр досліджень Східної Європи. Офіційне відкриття центру з офіційною назвою Cologne-Bonn Centre for Central and Eastern Europe (CCCEE) відбудеться у понеділок, 11 квітня.

фото: Thomas Josek / portal.uni-koeln.de
Університети Кельна і Бонна відкриють центр досліджень Східної Європи / фото: Thomas Josek / portal.uni-koeln.de

Про це повідомили Deutsche Welle в університеті Кельна.

"Українське питання відіграє важливу роль для нашого центру", - зазначив один із керівників дослідницького центру Беньямін Рів у коментарі DW. За його словами, у майбутньому "є бажання" створити можливості для вивчення української мови у рамках програми, зважаючи на "потребу у цьому з точки зору політики". Про конкретні наміри щодо включення української мови в плани навчання поки що не йдеться.

У топ-50 вузів Центральної і Східної Європи увійшли два українських

Концепція створити міжфакультативний центр з'явилася в університеті Кельна. Спершу колектив вирішити розширити попередню структуру, яка існувала лише на філософському факультеті. "В результаті вийшло, що ми долучили до проекту ще й Боннський університет. Там, зокрема, планується відкрити спільну програму навчання, яка б спеціалізувалась на питаннях Центральної і Східної Європи. Навчання відбуватиметься частково в Бонні, частково в Кельні", - розповідає Рів. Йдеться про міждисциплінарне об'єднання різних підрозділів обох університетів, а також організацій, що не пов’язані з ними безпосередньо.

Державні польські ВНЗ знизили вартість навчання для українців

Під час відкриття з вступним словом виступить президент Німецького товариства з досліджень Східної Європи Руперт Полненц. Суддя Європейського суду з прав людини Анґеліка Нусберґер виступить з доповіддю під назвою "Скільки Європ існує в Європі? Що пов'язує і розділяє у мінливому часі", передає інформагентство КNA.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку