Путіну і Медведєву нагадали про їх брехливі передвиборчі обіцянки у 2011 році (відео)

12:19, 31 серпня 2016
1668 0

Незадовго до виборів до Держдуми росіянам нагадали про передвиборчі обіцянки президента Володимира Путіна і прем'єра Дмитра Медведєва.

REUTERS

Відеозапис із нарізкою передвиборчих виступів представників партії «Єдина Росія» опублікувало видання «Настоящее время».

Читайте такожМедведєв пригрозив "захищати" росіян по всьому світу, "як це було у Південній Осетії та Криму"

Зокрема, Володимир Путін і Дмитро Медведєв у 2011 році обіцяли росіянам за наступні п'ять років увійти до п'ятірки найбільших економік світу. Вести самостійну і розумну зовнішню політику, спрямовану в кінцевому рахунку виключно на «підвищення добробуту росіян і гарантію їхньої безпеки».

Також «єдинороси» збиралися за ці п'ять років побудувати в РФ щонайменше тисячу шкіл, підвищити зарплати, пенсії, боротися з бідністю. Боротися з корупцією і розкрити відомості про доходи чиновників.

Як відомо, в Росії 18 вересня пройдуть вибори до Держдуми. В Україні будуть відкриті 4 виборчі дільниці, де зможуть проголосувати громадяни РФ.

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін назвав проведення Росією виборів на дільницях в окупованому Криму нелегітимним.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter