Субота,
23 вересня 2017
Наші спільноти

Польський Сейм проголосував за створення військ тероборони

Польський Сейм (нижня палата парламенту) у середу, 16 листопада, ухвалив створення в країні військ територіальної оборони. 

flickr.com/photos/lplewnia
Війська тероборони будуть п'ятим постійно діючим родом військ у Польщі / flickr.com/photos/lplewnia

Відповідний законопроект підтримали 269 депутатів Сейму, проти висловились 170, передає Deutsche Welle з посиланням на AP.

Війська територіальної оборони будуть п'ятим постійно діючим родом військ у Польщі - на додаток до сухопутних, повітряних, морських та сил спеціального призначення. Їхнім завданням буде підтримка регулярних польських військ та допомога цивільним особам під час природних катастроф.

НАТО посилить боєздатність сотень тисяч військових для стримування Росії

До 2019 року планується залучити більш ніж 50 тисяч осіб до військ територіальної оборони, які виконуватимуть безпекові та логістичні функції.

Очікується, що проходження поляками служби у цих військах у знайомій місцевості, неподалік від місця їхнього проживання, сприятиме підвищенню загальної ефективності територіальних військ.

У квітні 2016 року міністр оборони Польщі Антоній Мачеревич обґрунтував необхідність створення сил територіальної оборони тим, що Польща "занепокоєна діями північно-східного сусіда Росії, яка не приховує своїх агресивних намірів і яка системно, починаючи з 2008 року, здійснює заходи задля дестабілізації мирного порядку в Європі".

Територіальні війська не матимуть зброї, а їхнім завданням буде допомога у здійсненні заходів безпеки під час масових заходів, охорона важливих державних об'єктів, організація евакуації у випадку надзвичайних ситуацій та забезпечення логістичної підтримки армії, повідомив тоді міністр.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку