П'ятниця,
28 жовтня 2016

Наші спільноти

Порошенко назвав події на сході України нашестям чужинців

Президент Петро Порошенко назвав події на сході України нашестям чужинців.

REUTERS
REUTERS

Про це він заявив під час заходів до Дня хрещення Київської Русі-України сьогодні на Володимирській гірці у Києві. «Переконаний, що релігійний мир, взаємна повага державного, церковного партнерства є вагомим здобутком України, і ми це надбання маємо дуже берегти, особливо тепер, в час великих випробувань», - підкреслив він.

Порошенко: Немає жодного виправдання присутності російських військ на території України

«Два з половиною роки тому Москва розв’язала війну проти золотоверхого Києва. Речі треба називати своїми іменами, сам спаситель вчив, що є чітка межа між правдою та неправдою», - додав президент.

«Я категорично не сприймаю паліативної форми, як абстрактний збройний конфлікт і збройне протистояння – це оцінки з чужого, не українського голосу. Те, що відбувається зараз на сході України, називається нашестям чужинців, і думаю, цьому українському словосполученню не складно знайти аналог і в церковнослов’янській мові», - зауважив глава держави.

Крім того, Порошенко висловив вдячність тим церквам та релігійним діячам, організаціям, всім громадам, які твердо стали на захист України, як до справи богоугодної.

«Вдячний тим з вас, хто продовжує підтримувати божим словом, молитвою, гуманітарною допомогою наші Збройні сили, всіх захисників України. Висловлюю вдячність усім, хто допомагає полегшити страждання мирного населення, спричиненого російською агресією та промосковськими бандами», - додав він.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів

Новини політики

loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку