Вівторок,
25 жовтня 2016

Наші спільноти

Печерський суд Києва дозволив затримати голову Міноборони РФ Шойгу

Печерський районний суд Києва дозволив затримати главу Міністерства оборони Російської Федерації Сергія Шойгу.

Фото УНИАН
Фото УНІАН

Про це йдеться в ухвалі суду, оприлюдненій на його офіційному сайті.

"Клопотання заступника начальника слідчого відділу управління з розслідування злочинів проти основ національної безпеки України, світу, безпеки людства і міжнародного правопорядку Головної військової прокуратури Генеральної прокуратури України Ткаченко А. М., погоджене з прокурором відділу процесуального керівництва досудовим розслідуванням і підтримане державним обвинуваченням у кримінальних провадженнях слідчого відділу управління з розслідування злочинів проти основ національної безпеки України, світу, безпеки людства і міжнародного правопорядку Головної військової прокуратури Криніним В. В., про дозвіл на затримання підозрюваного з метою його приводу для участі в розгляді клопотання про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою - задовольнити", - йдеться в постанові.

ГПУ готує матеріали для оголошення про підозру Путіну і Медведєву - Луценко

Як зазначається, суд дає дозвіл органу досудового розслідування на затримання підозрюваного з метою його приводу для участі в розгляді клопотання про застосування запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою.

"Затримана особа на підставі ухвали слідчого судді не пізніше 36 годин з моменту затримання повинна бути звільнена або доставлена до слідчого судді, суду, який постановив ухвалу про дозвіл на затримання з метою приводу", - йдеться в повідомленні.

До відповідальності за участь у війні проти України вже притягнуто 39 росіян – Луценко

Постанова втрачає законну силу 26 лютого 2017 року або до цієї дати з моменту приводу підозрюваного або відкликання ухвали прокурором. Рішення оскарженню не підлягає.

Як повідомляє УНІАН, раніше в серпні Генеральна прокуратура України повідомила Шойгу і ще 17 високопоставленим російським чиновникам про підозру в скоєнні особливо тяжких злочинів проти основ національної безпеки України і громадської безпеки, миру і міжнародного правопорядку.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також

Новини політики

loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку