Четвер,
28 липня 2016

Наші спільноти

Демобілізованих бійців АТО безкоштовно навчатимуть тестуванню програмного забезпечення

Після завершення навчання військові зможуть працевлаштуватися в ІТ-компаніях.

REUTERS
REUTERS

У листопаді поточного року розпочинається освітній проект, в рамках якого колишні учасники антитерористичної операції та вимушені переселенці із зони АТО зможуть безкоштовно навчитися професії тестувальника програмного забезпечення.

Як передає кореспондент УНІАН, про це на прес-конференції заявила голова правління Фонду BrainBasket Яніка Меріло.

Вона розповіла, що в рамках даної ініціативи планується відкрити комп'ютерні курси у госпіталях, де лікуються поранені учасники АТО, також будуть створені спеціальні комп'ютерні класи.

Виплати родинам загиблих в АТО правоохоронців підняли до рівня виплат сім'ям військових

“Буде три варіанти проведення навчання. У госпіталях, а якщо набереться група, то будуть відкриті комп'ютерні класи. Другий варіант — онлайн навчання і третій варіант — тренінгові центри”, - сказала Меріло.

Також вона зауважила, що навчання триватиме до трьох місяців, а після завершення навчання учасники АТО зможуть працевлаштуватися в ІТ-компаніях.

Як повідомили УНІАН в освітньому Фонді BrainBasket, який запускає проект Coding for Future (IT-освіта як шлях до забезпеченого майбутнього) з навчання учасників АТО і переселенців основам тестування програмного забезпечення, захід реалізуватиметься спільно з партнерськими тренінговими центрами та громадською ініціативою «Центр зайнятості Вільніх людей» за підтримки Міністерства оборони України в Києві.

Роз’яснення щодо виплати грошової допомоги членам сімей загиблих в АТО військових

Під час презентації проекту заступник міністра оборони України Петро Мехед зауважив, що однією зі складових соціального захисту в Збройних силах України є соціальна та професійна адаптація військовослужбовців, що підлягають звільненню з військової служби. Особливо актуальним зазначене питання постає в період проведення антитерористичної операції на сході України, що обумовлено збільшенням значної кількості військовослужбовців, які будуть звільненні після оголошення демобілізації.

Читайте також

Новини суспільства

loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку