Понеділок,
30 травня 2016

Сирійська опозиція повідомила ООН про порушення перемир'я з боку Асада і Росії

Сирійська опозиція у неділю, 28 лютого повідомила Організацію Об'єднаних Націй (ООН) про порушення умов перемир’я з боку сирійського уряду і союзної йому Росії та зазначила, що такі дії унеможливлять відновлення мирних переговорів.

REUTERS
REUTERS

Про це повідомляє Deutsche Welle.

У листі на ім'я генерального секретаря ООН Пан Гі Муна опозиційний Вищий комітет з переговорів наголосив, що порушення умов припинення вогню може підірвати "міжнародні зусилля із забезпечення продовження перемир'я" і призведе до зриву політичного процесу, передбаченого резолюціями Радбезу ООН.

Саудівська Аравія пригрозила РФ і Сирії "планом Б" за порушення перемир'я

"Метою домовленості про тимчасове перемир'я є (...) допомога в реалізації гуманітарних статейрезолюції Радбезу ООН 2254. Утім, відсутність прогресу в цьому питанні спонукатиме нас до пошуку інших шляхів захисту сирійського народу. Тому Рада Безпеки ООН повинна висловити тверду позицію з цього приводу, перш ніж буде запізно", - йдеться в листі, який цитує агентство Reuters.

Згідно з умовами припинення вогню, мирні жителі повинні мату змогу отримувати гуманітарну допомогу.

Повстанці в Сирії вперше зняли, як протитанкова ракета потрапляє в російський Т-90 (відео)

Як повідомляв УНІАН, військові літаки в неділю атакували 6 міст в сирійській провінції Алеппо. В опозиції заявляють, що бомбардування вели російські літаки, що підтримують армію Асада. Але представники Обсерваторії, які відстежують ситуацію, кажуть, що ідентифікувати їх однозначно не вдалося.

Новини світу

loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку