Також 79% опитаних батьків відповіли, що були б раді спілкуватися з іншими батьками / фото ua.depositphotos.com

Опитування, яке було проведено Медичним центром Векснера Університету штату Огайо, показало, що приблизно двох третин, а саме 66% батьків заявили, що під час виховання дітей вони відчувають себе самотніми та ізольованими. Загалом дослідники опитали 250 батьків віком від 30 до 49 років. Про це пише видання CNBC

За словами доцента клінічного факультету Коледжу медсестер Університету штату Огайо Кейт Гавлік, найкращим способом подолати цей стан це поставити у пріоритеті соціальні зв'язки. 

"Знайдіть батьківську групу або організуйте заняття для батьків і дітей, де ви будете бачити одних і тих же людей знову і знову. Так формується зв'язок. Це не може бути лише одна подія", - порадила дослідниця.

Відео дня

Також дослідження показали, що людям подобається, коли до них телефонують неочікувано. Згідно з опитуванням, 79% опитаних батьків зазначили, що вони цінували б можливість спілкуватися з іншими батьками поза роботою та домом. 

Своєю чергою бельгійсько-американський психотерапевт і експерт з питань стосунків Естер Перел зауважила, що саме незаплановані події можуть допомогти вам створити міцніші зв'язки. 

"Люди часто можуть бути зайняті за три тижні до зустрічі, але вони не зайняті в день зустрічі. Дивовижно, скільки людей збираються провести ніч вдома", - підкреслила вона.

За словами Гавлік, варто пам'ятати, що послідовність є головним фактором. 

"Це дійсно про частоту і те, як часто ви бачитеся з людьми", - наголосила вона. 

Стосунки між батьками та дітьми 

Діти під час стосунків зі своїми батьками можуть часто стикатися з таким поняттям, як газлайтинг, тобто коли одна людина може маніпулювати іншою, вдаючись до психологічного тиску. Нью-йоркський терапевт Одрі Джейнс розповіла про 4 ознаки того, що батьки вас ображають.

Також фахівці назвали 6 важливих фраз, які дорослі діти хочуть почути від своїх батьків. Психологи зазначили, що серед таких висловлювань є: "мені шкода", "я дуже пишаюся тобою", "тобі потрібна порада, чи ти хочеш, щоб я тебе вислухав?". Чому саме такі слова потрібні дорослим дітям, читайте у матеріалі. 

Вас також можуть зацікавити новини: