Ребекка Хармс назвала внесення в санкційний список журналістів фундаментальною помилкою

15:01, 17 вересня 2015
Екологія
283 0

Співголова Зелених / Європейського вільного альянсу в Європейському парламенті Ребекка Хармс назвала помилкою рішення Порошенка відмовити декільком кореспондентам Бі-Бі-Сі та журналістам російських державних ЗМІ у в'їзді в країну.

Хармс назвала ошибкой включение журналистов ВВС в санкционный список / фото УНИАН

Згідно президентського указу, особи, перераховані на сайті президента, загрожують національним інтересам і сприяють терористичній діяльності. Коментуючи цю ситуацію Ребекка Хармс, співголова Зелених / Європейського вільного альянсу в Європейському парламенті, вважає:

"Рішення президента відмовити в дозволі на в'їзд в Україну іноземним журналістам, і як наслідок - перешкоджання висвітленню новин з і в межах України – не правильне. Свобода слова є неодмінною умовою демократії. Президент Порошенко здійснив фундаментальну помилку. Це рішення має бути скасовано негайно. Також влада в Україні повинна визнати, що критика й інакодумство є невід'ємною частиною кожної демократичної культури ".

Хармс часто приїжджає в Україні та інтенсивно стежить за процесом політичної трансформації, відносинами з Росією і Європейським Союзом. На минулому тижні вона прийняла участь у міжнародній стратегічній конференції в Києві.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter