Країни Північної Америки домовилися про розвиток "чистої енергетики"

09:12, 30 червня 2016
Альтернативна енергетика
250 0

США, Канада і Мексика домовилися про створення партнерства щодо збереження навколишнього середовища, в рамках якого мають намір підвищити частку чистої енергетики на континенті до 2025 року до 50% від загального обсягу виробітку.

REUTERS

Така домовленість досягнута на саміті країн Північної Америки, який завершився 29 червня в Канаді.

Читайте такожФранція дала старт екологічному повороту в енергетиці: частку АЕС знизять на третину

"Технологія рухається вперед, розвивається сонячна енергетика, вітроенергетика, гідроенергетика, біореактори, а також технології, про які ми ще недавно навіть не замислювалися", - заявив на саміті президент США Барак Обама, повідомляє DT.UA з посиланням на видання National Observer. "У кожного з нас є національні плани, але справа в тому, що при установці цих цілей, створюючи ці координаційні механізми, ми можемо скористатися перевагами злиття інтересів економік", - сказав Барак Обама, звертаючись до своїх колег з Канади і Мексики.

Зокрема, мова йде про те, що Канада може продавати США надлишки електроенергії, вироблені на вітроелектростанціях. Також президент США пояснив необхідність переходу на "чисту енергію" та у зв'язку з можливим подорожчанням нафти. "Зараз нафта дешева, але вона подорожчає. І буде ставати все дорожчою, оскільки є обмеженим ресурсом і її видобуток буде все більш витратним процесом", - сказав американський президент.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter