Кабміну пропонують затвердити держпрограму поводження з твердими побутовими відходами

11:33, 24 квітня 2015
Сміття
467 0

У Верховній Раді України зареєстровано проект постанови про Державну програму безпечного поводження з твердими побутовими відходами, роздільне збирання, сортування та їх переробку.

Отходы

Про це повідомляє офіційний сайт парламенту.

Згідно з текстом пояснювальної записки, завданням цього проекту є спонукання органів влади та громадян України до ощадливого використання ресурсів та очищення країни від бруду і сміття шляхом невідкладного впровадження функціонування системи обов’язкового роздільного збирання відходів та їх подальшої переробки.

Читайте такожЗа рік понад 40 мільйонів тонн електроніки викинули на смітники - ООН

Таким чином, як зазначається, пропонується Кабінету Міністрів України до 1 серпня 2015 року розробити та затвердити дану програму, яка б включала оперативне та послідовне впровадження обов’язкового роздільного збирання побутових відходів, їх сортування та переробку, підтримку органів місцевого самоврядування при запровадженні на відповідних територіях роздільного збирання сміття. Крім того, рекомендується органам місцевого самоврядування вжити заходів щодо запровадження на відповідних територіях обов’язкового роздільного збирання побутових відходів.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter