этот материал доступен на русском

Нацкомісія не бачить перешкод для запуску з 1 липня ринку електроенергії

15:41, 21 травня 2019
Енергетика
107 0
Ілюстрація REUTERS

Національна комісія, що здійснює регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), не бачить перешкод для запуску з 1 липня нового ринку електроенергії, повідомив в ході конференції заступник начальника управління енергоринку НКРЕКП Володимир Бутовський.

Читайте такожУ Єврокомісії наголосили на необхідності запуску в Україні ринку електроенергії

"Комісія не бачить жодних перепон для запуску з 1 липня повномасштабного ринку. Для цього були прийняті всі основні нормативно-правові акти законодавства", - сказав він.

При цьому він зазначив, що комісія продовжує роботу над вторинним законодавством для повноцінного запуску ринку з 1 липня.

Як повідомляв УНІАН, у середині квітня 2017 року Верховна Рада прийняла Закон "Про ринок електроенергії". За словами одного з авторів документа, цей закон призведе до того, що в сегментах генерації електроенергії та її постачання для кінцевих споживачів виникнуть конкурентні відносини, що змусить виробників підвищувати свою ефективність і виведе з ринку неефективну генерацію. Впровадження нового ринку електроенергії також дозволить обирати постачальників електроенергії. Перші торги електроенергією в новоутворених сегментах ринку мають стартувати в Україні 1 липня 2019 року.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter