этот материал доступен на русском

ЄС виділяє 4 мільйони євро на гуманітарну допомогу населенню окупованого Донбасу

19:42, 13 грудня 2018
Фінанси
399 0
Ілюстрація REUTERS

Читайте такожЄвросоюз перерахував Україні півмільярда євро макрофінансової допомоги

Як сказано у повідомленні на сайті Європейської комісії, з 2014 року загалом на гуманітарну допомогу України в ЄС виділили 116 мільйонів євро.

"Цивільне населення на сході України продовжує страждати після чотирьох років конфлікту. Європейський Союз продовжує підтримувати усіх тих, хто цього потребує, де би вони не жили. Це наше гуманітарне і моральне зобов'язання. Нове фінансування дозволить нам надати допомогу на неконтрольованих урядом територіях, де гуманітарна ситуація залишається дуже складною", - заявив комісар з гуманітарної допомоги та кризового менеджменту Христос Стиліанідес.

У повідомленні сказано, що ці кошти мають допомогти найбільш вразливим групам населення на неконтрольованих урядом України територіях у зимовий період, і зокрема завдяки забезпечення населення обігрівачами.

Фінансовані гуманітарні проекти ЄС як на контрольованій, так і на неконтрольованій урядом України територій включають надання продовольчої допомоги, ремонт житла, водопостачання і санітарні послуги, освіту в умовах надзвичайних ситуацій, медичну допомогу і протимінну діяльність.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter