этот материал доступен на русском

МЕГАБАНК збільшує статутний капітал

16:05, 21 грудня 2018
Фінанси
272 0
НК

АТ "МЕГАБАНК" збільшить статутний капітал на 215 млн. грн. На позачергових загальних зборах акціонерів банку, яке відбулося 18 грудня, було одноголосно прийнято рішення збільшити розмір статутного капіталу АТ "МЕГАБАНК" до 835 млн. грн.

Головним пунктом порядку денного зборів акціонерів АТ "МЕГАБАНК" було питання про додаткову емісію акцій і збільшення акціонерами статутного капіталу банку на 215 млн. грн. Це рішення було підтримане і прийнято одноголосно всіма акціонерами.

Крім того, з огляду на високий рівень довіри між акціонерами банку, до порядку денного зборів було внесено питання про невикористання переважного права акціонерами при проведенні емісії. Голосування з цього питання отримало одностайну підтримку акціонерів. Це дасть можливість прискорити процес проведення емісії та зміцнить позиції АТ "МЕГАБАНК" на фінансовому ринку.

Нагадаємо, МЕГАБАНК працює в Україні вже 28 років. Банк обслуговує близько 600 тисяч клієнтів в 168 відділеннях. Серед акціонерів банку – зарубіжні фінансові організації розвитку, такі як Європейський банк реконструкції та розвитку, Німецький державний банк KfW, Міжнародна фінансова корпорація.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter