этот материал доступен на русском

Гендиректор КБ "Південне" Дегтярьов виписав собі під новий рік премію в 608 тисяч гривень (декларація)

09:03, 28 грудня 2019
Фінанси
9251 0
Дегтярьов виписав собі премію в 608 тисяч гривень / фото УНІАН

Про це свідчить декларація Дегтярьова, опублікована на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК).

false

Заробітна плата Дегтярьова в КБ «Південне» у 2018 році склала 5 509 203 гривень, що поставило його на п'яте місце в рейтингу найбільш високооплачуваних керівників державних підприємств України.

У першому кварталі 2019 року,з метою оцінки ефективності використання коштів, виділених на реалізацію цільових програм розвитку ракетно-космічної галузі, Державна аудиторська служба України провела фінансовий аудит діяльності ДКАУ за період 2016-2018 рр. Результати перевірки показали, що загальна сума витрат на український космос з урахуванням зобов'язань перед іноземними кредиторами і внутрішньої заборгованості підприємств становила 19 млрд. грн.

Нагадаємо, що в 2016 році Олександр Дегтярьов був звільнений з посади гендиректора КБ "Південне" за рекомендацією Держфінінспекції. Рішення пояснювалося "порушенням фінансового законодавства". Пізніше суд повернув Дегтярьову крісло гендиректора.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter