Курс долара в банках України 6 травня ослаб на 5 копійок - до 39,85 грн/дол. / фото УНІАН

Готівковий курс долара в Україні поточного тижня до 10 травня коливатиметься в межах діапазону 39,60 - 40,30 грн/дол., прогнозує директорка департаменту казначейських операцій Unex Bank Ганна Золотько, передає 24 канал.

"Як і очікувалося, у перші дні травня спостерігалося пожвавлення попиту на валюту з боку населення, проте воно не було драматичним і не змогло порушити курсову стабільність на ринку", - зазначила вона.

На думку експерта, найближчими днями на міжбанку слід очікувати зростання попиту на іноземну валюту.

Відео дня

"Впевнена, що регулятор точно розрахував потенційні наслідки і має достатньо ресурсів, щоб забезпечити додатковий попит інтервенціями. Але волатильність на ринку цього тижня може зрости", - додала вона.

Курс долара в Україні 6 травня

Нагадаємо, готівковий курс долара до гривні в банках України в понеділок, 6 травня, ослаб на 5 копійок - до 39,85 грн за долар у середньому. Продати американську валюту в банках сьогодні можна в середньому за курсом 39,35 грн за долар.

А курс долара до гривні в "ПриватБанку" 6 травня знизився на 5 копійок і становить 39,85 грн за долар. Курс євро у фінустанові сьогодні також ослаб на 5 копійок і становить 42,90 грн за євро.

Вас також можуть зацікавити новини: