30% коштів будуть спрямовані на проекти розвитку / фото УНІАН Володимир Гонтар

Президентська програма "Велике будівництво" у 2021 році продовжиться і половина фінансування Фонду регіонального розвитку (ФРР) буде спрямована на будівництво об'єктів соціальної інфраструктури,

Як передає кореспондент УНІАН, про це на брифінгу заявив міністр розвитку громад і територій України Олексій Чернишов.

Читайте такожУ Зеленського представили проект нової дороги навколо Києва (карта)

"У нас є три пріоритети для фінансування з фонду регіонального розвитку на 2021 рік. Це проекти розвитку, відновлення інфраструктури та підтримка туристичних "магнітів", - сказав він.

Чернишов зазначив, що кошти будуть розподілятися наступним чином: не менше 30% коштів ФРР мають бути спрямовані на проекти розвитку, 50% - на об'єкти соціальної інфраструктури, (школи, садки, ЦНАПи, центри безпеки), 20% - на підтримку туристичних "магнітів" з урахуванням місцевих особливостей.

"Хочу підкреслити, що у 2021 році програма не буде зупинена... ми додаємо нові проекти. Це, в першу чергу, додаткові проекти, які спрямовані на створення робочих місць, доданої вартості та підвищення регіонального ВВП. Також це і соціальний напрямок, медичний і туристичний напрямок", - сказав міністр.

Хронологія подій

  • З березня в Україні триває проект "Велике будівництво", в рамках якого проводиться будівництво та ремонт доріг, а також інших об'єктів інфраструктури.
  • Станом на 1 грудня готовність об'єктів будівництва згідно з планом "Велике будівництво" на 2020 рік становить 94%.
  • 1 грудня 2020 року міністр розвитку громад і територій України Олексій Чернишов заявив про те, що в частині будівництва шкіл програма "Велике будівництво" за підсумками 2020 року буде перевиконана на третину, замість запланованих ста навчальних закладів будуть побудовані 130.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram