этот материал доступен на русском

Сайт "Фармака" зазнав атаки після повідомлень про успіхи компанії в Росії

15:51, 19 вересня 2018
Різне
94 0
Ілюстрація REUTERS

Про це повідомляє громадський рух "Національний спротив"

"Сьогодні невідомі патріоти "поклали" сайт компанії Фармак, яка пишалася збільшенням товарообігу з РФ", - повідомляє "Національний спротив" на своїй сторінці в Facebook.

Також активісти опублікували скріншот непрацюючого сайту компанії "Фармак".

Раніше в ЗМІ були опубліковані новини про те, що "Фармак" нарощує обсяги експорту за рахунок російського ринку. Зокрема, повідомлялося про плани компанії за 3 роки наростити експорт до Російської Федерації в півтора рази.

Відповідні дані містилися в звіті компанії, підготовленому для акціонерів і кредиторів. Як випливало з оприлюдненого в ЗМІ документа, Росія є найбільш швидкозростаючим ринком збуту української продукції фармацевтичної компанії.

Зокрема, в 2017 році "Фармак" збільшив експорт ліків на 31%. В грошовому відношенні зростання експорту в минулому році становило більше 70 мільйонів доларів. За результатами 2017 року в структурі зарубіжних продажів домінували Польща, Узбекистан та Росія. Експорт до Польщі становив 28,3% загального обсягу експорту ПАТ "Фармак", в Узбекистан – 20,9%, в Росії – 16,7%.

Згідно зі звітом компанії, прогнозується зростання обсягів експорту на 33% у поточному році порівняно з попереднім. При цьому, зростання зарубіжних поставок в 2018 році очікується за рахунок збільшення експорту до Російської Федерації. Питома вага цієї країни у структурі експорту ПАТ "Фармак" становитиме 18,6%, збільшившись майже на 2 відсоткових пункти порівняно з 2017 роком і на 7 процентних пунктів, або в півтора рази – порівняно з 2016 роком. Частка Польщі скоротиться на 2,8% - до 25,5% у порівнянні з минулим роком, і на 7,8% - порівняно з позаминулим роком.

За даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань Міністерства юстиції, в столиці РФ р. Москві функціонує представництво ПАТ "Фармак". На офіційному сайті компанії зазначається, що чисельність персоналу російського представництва становить 76 осіб.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter