Попов: межі Києва та області офіційно можуть затвердити наприкінці 2011 року

16:23, 12 листопада 2010
Нерухомість
3 0

Перший заступник голови КМДА Олександр ПОПОВ вважає, що межі Києва і Київської області офіційно можуть бути затверджені у кінці 2011 року.

Про це О. ПОПОВ повідомив сьогодні на прес-конференції.

"Що стосується меж Києва... Генеральний план завершуємо і після цього можна виносити межі міста в натуру. Я думаю, це друга половина наступного року - четвертий квартал", - сказав перший заступник голови КМДА.

Як повідомляв УНІАН, питання розмежування територій Києва і Київської області виникло в 1995 році. Тоді уперше заговорили про встановлення територіальних меж столиці, яка керувалася нормативними актами, затвердженими в 50-х роках минулого століття.

У грудні 2005 року Кабінет міністрів створив робочу групу, яка повинна була сприяти органам місцевого самоврядування у встановленні меж Києва.

Проблема розмежування території полягала в ряді спірних питань, зокрема, приналежність острова Великий в районі Вишгороду, островів Дикий в районі Козіна, селища Коцюбинського, 180 га колишнього радгоспу в Ходосівці і таке інше

У той же час у грудні минулого року під час обговорення нового Генплану столиці стало відомо, що київська влада відмовилася від ідеї розширення меж столиці за рахунок територій Київської області.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter