Досягнення Кабміну в 2016 році: збільшення мінімалки, е-декларування і відмова від російського газу

13:02, 27 грудня 2016
Соцполітика
278 0

Уряд опублікував список головних досягнень 2016 року. Так, серед своїх головних досягнень у сфері економічного розвитку, торгівлі і фінансів називають запуск зони вільної торгівлі з ЄС, систему ProZorro і збільшення державних інвестицій у сфері соціально-економічного розвитку на 60%.

В інфографіці повідомляється про досягнення міністерств / УНІАН

Ця інфографіка розміщена на сайті Кабміну.

У сфері соціальної політики і послуг -збільшення мінімальної зарплати до 3,2 тис. гривень, впровадження е-декларування, видачу українських документів 16 тисячам жителів окупованих територій протягом доби і субсидії для 6,8 млн українських сімей.

Серед досягнень у сфері оборони повідомляють про постачання 90 тис. боєприпасів, підготовку 862 інструкторів та проведення 842 командно-штабних навчань, а також оновлення структури ЗСУ.

Читайте такожВерховна Рада ухвалила державний бюджет на 2017 рік

Серед досягнень в галузі охорони здоров'я – збільшення окладу медичним працівникам та наявність всіх вакцин для планових щеплень дітям.

Основними досягненнями у сфері енергетики названо розблокування рахунків «Енергоатому», а також те, що Україна вже більше року не закуповує газ у Росії.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter